Bianca Nazir is een pionier wat betreft het zelf ontwikkelen van afsluittechnieken. Duizenden HSP-ers (Hoog Sensitieve Personen) en HCP-ers (Heel Communicatieve Personen) maken gebruik van haar simpele technieken die door kinderen vanaf 2 1/2 jaar oud al kunnen worden toegepast. Het zijn technieken die je binnen een paar seconden kan gebruiken en waardoor je direct verschil merkt. Doordat ze honderden kinderen per jaar begeleidt, is ze continu op zoek naar mogelijkheden om de technieken te verbeteren. Dit soms tot wanhoop van haar teamleden omdat ze niet altijd bij te benen is met haar ontwikkelingen.
Technieken zoals ritsen, knippen, en bubbelen zijn een begrip geworden voor HSP-ers /HCP-ers. Vele therapeuten, coaches en andere hulpverleners maken gebruik van de simpele technieken van Bianca omdat het de kwaliteit van het leven van een HSP-er/HCP-er verbetert.
Afsluittechniek RITSEN voor HSP-ers
Ritsen is een snelle afsluittechniek om overprikkeling tegen te gaan. Door middel van een rits-beweging geeft men een teken aan het onderbewustzijn om het etherische lichaam en het astrale lichaam dichter bij het fysieke lichaam te brengen. Het derde oog wordt met een korte beweging ook gesloten. Dit zal de eerste tijd handmatig gedaan moeten worden en na verloop van tijd (enkele dagen) kan men dit in gedachten doen. Door de ogen te sluiten en vervolgens 1,2,3 te zeggen, ritst men zichzelf in gedachten dicht. Bij iedere basisemotie heb je de kans dat de “rits” open schiet en zal daarom niet voor niet iedereen afdoende zijn. Afsluiten kan nu op een snelle, simpele en effectieve manier zodat iedere energetische crisissituatie snel weer onder controle is. Een kind vanaf 2 1/2 jaar kan al ritsen. Het mag onbeperkt en om een gunstig effect te kunnen krijgen is minimaal 8 keer per dag ritsen aan te raden.
Meer afsluittechnieken worden geleerd tijdens de workshop Positief en energiek leven, een workshop die HSP-ers inzichten, handvatten en oplossingen biedt.
Tijdens de HSP trainingen voor kinderen (4 tot en met 21 jaar) worden er afsluittechnieken geleerd die horen bij de leeftijd van het kind. Deze worden in een themaspel verwerkt zodat leren leuk wordt. Maar ook worden deze gegeven op diverse locaties door Nederland en België. Tijdens deze gratis training (uitsluitend voor cliënten) leren ze telkens een nieuwe afsluittechniek en een zelfredzaamheidstechniek. De zelfredzaamheidstechniek zorgt ervoor dat ze zich overal kunnen redden doordat ze op een simpele manier hun vakantieplek en/of logeerplek kunnen veranderen in een positieve omgeving.

